Нардепи Києва звернулись до міст-побратимів різних країн щодо закриття неба над Україно.

13 мар 2022, 20:17

Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет

Київ звертається до міст-побратимів порушити на рівні своїх урядів питання закриття неба над Україною або надання Україні військових літаків для оборони нашої держави

Про це повідомляє інформаційний портал "Мой Киев" із покликанням на сторінку КМДА.

Таке звернення було прийнято сьогодні, 13 березня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання більшістю депутатів. Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, 18 днів Україна героїчно протистоїть агресії Російської Федерації, всі ці дні найбільшу європейську країну в центрі Європи намагаються знищити:

Усупереч правилам ведення війни Російська Федерація атакує з повітря цивільні об'єкти: житлові будинки, дитячі садки та школи, лікарні та пологові будинки. Гинуть не лише військові, а й мирні жителі та діти. Харків, Чернігів, Житомир, Маріуполь, Чугуїв, Ізюм, Буча, Ірпінь, Біла Церква – це не повний список українських міст, які ворог намагається зрівняти з землею у прямому значенні. Вогонь ведеться з територій Російської Федерації та Республіки Білорусь прицільно на ураження вночі.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради нагадав, що 26 квітня 1986 року сталася катастрофа, яка на сьогодні вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так й за обсягом економічних збитків:

Наразі під контролем Російської Федерації знаходиться Чорнобильська АЕС, окупанти тримають у заручниках 95 працівників. Водночас ворожі війська захопили Запорізьку АЕС, яка є найбільшою в Європі та налічує шість енергоблоків. Якщо вибух на цій АЕС станеться, то наслідки будуть руйнівними не тільки для України, а й для всього світу. Катастрофа такого масштабу перевищіть усі попередні ядерні аварії. Депутатський корпус Київської міської ради звертається до міст-побратимів Києва із закликом порушити на рівні керівництва своїх країн питання введення безпілотної зони на території України або надання військових літаків для підвищення обороноздатності, а також посилення санкцій відносно Російської Федерації.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що депутати Київської міської ради також звернулись до міста Мінськ, оскільки переконані, що мирні жителі Білорусі не хочуть війни з Україною:

Ми закликаємо мирне населення столиці Республіки Білорусь не реагувати на провокації Російської Федерації та не брати участі в війні на території України. Переконані в тому, що мирні жителі сусідньої країни не хочуть війни, оскільки вона принесе тисячі людських жертв і економічний крах. Українці захищають свої кордони, свою незалежність, свою державу. Ми не агресор, але оброняємось агресивно.

Нагадаємо, що в застосунку "Дія" запускають радіо.

Новости

У ЗСУ привітали автомобілістів та дорожників зі святом

30 окт 2022, 11:59

Загрози провокацій зі сторони рб

25 сен 2022, 9:48

РІЧКОВИЙ ДЕСАНТ – У ГОТОВНОСТІ ДО ВИСАДКИ

24 сен 2022, 9:45

СТОЛИЦЯ ПІД НАДІЙНИМ ЗАХИСТОМ ВІЙСЬКОВИХ

16 сен 2022, 15:49

ПІД ОПІКОЮ ВІЙСЬКОВИХ

02 сен 2022, 14:56

Статьи

Бойові побратими! Вітаю Вас з Днем інженерних військ України!

03 ноя 2022, 14:05

Шановні воїни ракетних військ та артилерії!

03 ноя 2022, 12:03

Борітеся – поборете!

14 окт 2022, 14:41

Віктор Швець

Юрист Віктор Швець: Перший день війни, або чи варто з Путіним вести перемовини?

02 апр 2022, 18:17

Володимир Зеленський

Зеленський підписав указ про єдине мовлення для всіх українських телеканалів під час військового стану

20 мар 2022, 14:40

Урбанистика

Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба: При Київської ОВА працює гаряча лінія допомоги

18 мар 2022, 21:00

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський: Україна стала членом "енергетичного Євросоюзу"

16 мар 2022, 17:00

Ярослав Железняк

Нардеп партии "Голос" Ярослав Железняк: Когда мы говорим о дефолте РФ, то забываем о важной составляющей: угрозе дефолта больших компаний на России

15 мар 2022, 20:35

Олена Шуляк

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк: Попри війну, держава виплачує підвищені пенсії

14 мар 2022, 19:22

Александр Дубинский

Нардеп "Слуги народа" Александр Дубинский: Обратите внимание, что Порошенко записывает видео из одной и той же локации

13 мар 2022, 18:47