П'ятий президент Петро Порошенко: Я бачу, що фракція ОПЗЖ перебуває в доброму гуморі, але підстав для цього гумору абсолютно немає

24 янв 2022, 13:18

Петро Порошенко
Петро Порошенко

На сьогодні питання безпеки європейського континенту вирішується в Україні. Слухання по ситуації на українсько-російському кордоні проходять в Конгресі США, Бундестазі, британському парламенті, більшості парламентів ЄС. Посольства, як це було зазначено, починають евакуацію родин дипломатів, що я категорично не підтримую, а Верховна Рада тим часом займає позицію невтручання в справу захисту України, перебуваючи на канікулах п'ять тижнів.

Спочатку листопада влада заперечує російську загрозу і не спромоглася навіть детально обговорити цю загрозу. Військові кажуть, і я їх підтримую, що це дуже схоже на дезертирство. Із початку листопаду, коли стало відомо про посилення агресивних приготувань Росії, дійсно сказано багато слів. Але не виділено жодної додаткової копійки на армію. Навіть наприкінці року, коли ділили непередбачені інфляційні доходи, майже все відправили на дороги. На тлі російської загрози Зеленський як той страус хоче сховати голову в пісок, але не вийде, бо пісок закатаний асфальтом "Великого крадівництва".

Ми вимагаємо, шановний пане Голово, завтра не міністра оборони заслуховувати, а провести закрите засідання Верховної ради України за участю Зеленського, за участю всього вищого військово-політичного керівництва. Дати меседж депутатам і дати меседж народу. Саме це, а не відосики в стилі "не дивися вгору" мають виконати роль заспокоєння українців. Уряд має прийти на це засідання з проектами виключного переліку законопроектів.

У першу чергу фракція "Європейської Солідарності" зареєструвала законопроект №6542 – зміни до бюджету. 50 мільярдів треба зняти з "Великого крадівництва", із резервів у тому числі за рахунок Міжнародного валютного фонду, і спрямувати на збільшення грошового утримання військовослужбовців. Для того щоб замотивувати ветеранів повернутися до своїх бригад. Не треба запрошувати їх на три роки, треба запрошувати їх на півроку, тоді, коли найбільша загроза, і змінити ситуацію, коли чисельність бригад укомплектована на 50%. Треба сформувати резерви. Треба забезпечити закупівлю бронежилетів і касок, треба закупити пальне. Треба сформувати резерви першої черги і робити це прямо зараз.

Скоро вже рік як монобільшість блокує розгляд нашого законопроекту про боротьбу з колабораціонізмом і російськими фейками. Розповсюджуючи тим часом в місцевих радах нібито звернення по боротьбі з колабораціонізмом. Може закупівля російського вугілля з 2019 року Коломойським-Зеленським, можливо закупівля білоруської електроенергії, можливо демонстрація "Сватів" по російському телебаченню і буде тим колабораціонізмом за яким треба притягнути винних до відповідальності. Ми вимагаємо поставити законопроект про боротьбу з колабораціонізмом 5135, а також законопроекти 5111 і 5102 про боротьбу з російськими фейками.

Сьогодні в Брюсселі будуть проходити засідання парламентської асамблеї НАТО, а завтра Foreign Affairs Council. У мене були заплановані низки зустрічей із міністрами закордонних справ наших партнерів, але влада і Зеленський особисто заблокував мій виїзд в Брюссель, і так він реалізує заклик щодо необхідності об'єднання, а не боротьбу і політичне переслідування опозиції.

Дорогі друзі, я ще раз наголошую, ми за єдність на ділі, а не на словах. Ми за те, щоб заспокоїти людей, але рішучими кроками, а не відосиками. Ми переконані в тому, що Україна переможе і так і буде!

Джерело: Facebook

 

Материалы автора ():

Дмитро Кулеба
Володимир Зеленський
Ярослав Железняк
Олена Шуляк
Александр Дубинский
Петро Порошенко

Новости

Генерал-лейтенант Наєв перевірив бойову підготовку у Північній операційній зоні

13 фев 2024, 15:31

В Україні сьогодні вшановують пам'ять Героїв Крут

29 янв 2024, 12:44

Українські воїни дуже умілі та справжні майстри своєї справи

15 ноя 2023, 14:35

Фото з місця події

Андрій Єрмак провів засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад у новому форматі

01 сен 2023, 16:25

Очільник Чернігівщини повідомив про загрозу наступу з території РБ

01 авг 2022, 11:33

Статьи

Віктор Швець

Юрист Віктор Швець: Перший день війни, або чи варто з Путіним вести перемовини?

02 апр 2022, 18:17

Володимир Зеленський

Зеленський підписав указ про єдине мовлення для всіх українських телеканалів під час військового стану

20 мар 2022, 14:40

Фото з мережі Інтернет

Нардепи Києва звернулись до міст-побратимів різних країн щодо закриття неба над Україно.

13 мар 2022, 20:17

Фото з мережі Інтернет

РНБО запропонувала ввести в країні надзвичайний стан, Рада розгляне це питання ввечері

23 фев 2022, 15:18

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський підписав закон про призов резервістів (ВІДЕО)

23 фев 2022, 10:45

Урбанистика

Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба: При Київської ОВА працює гаряча лінія допомоги

18 мар 2022, 21:00

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський: Україна стала членом "енергетичного Євросоюзу"

16 мар 2022, 17:00

Ярослав Железняк

Нардеп партии "Голос" Ярослав Железняк: Когда мы говорим о дефолте РФ, то забываем о важной составляющей: угрозе дефолта больших компаний на России

15 мар 2022, 20:35

Олена Шуляк

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк: Попри війну, держава виплачує підвищені пенсії

14 мар 2022, 19:22

Александр Дубинский

Нардеп "Слуги народа" Александр Дубинский: Обратите внимание, что Порошенко записывает видео из одной и той же локации

13 мар 2022, 18:47